Reklama

Pou

Pou dla iPhone

  • Płatność
  • In Polski
  • Version: 1.4.77

Wyhoduj własnego stwora na iPhone i iPad

Pou to ciekawa gra na iPhone i iPad, w której Twoim zadaniem będzie dbanie o sympatycznego potworka. Trzeba pamiętać by go nakarmić, umyć, posprzątać po nim i zadbać by się za bardzo nie nudził. Mechanizm gry najbardziej przypomina Tamagotchi.

Funkcje


W Pou do dyspozycji mamy wiele urozmaiceń, dzięki którym gra może nas wciągnąć na dobre. Rozgrywka prowadzona jest w czasie rzeczywistym, a to oznacza, że nie musimy mieć ciągle otwartej aplikacji. Wystarczy raz na jakiś czas wyjąć telefon z kieszeni i sprawdzić jak sobie radzi nasz mały koleżka.

Na co dzień Twój Pou może przebywać w kilku pokojach: kuchni, laboratorium, pokoju zabaw i sypialni. Każde z tych miejsc ma do zaoferowania naszemu podopiecznemu innego rodzaju aktywność. W kuchni można go poczęstować owocami czy sushi. W laboratorium umyjemy go i wyleczymy gdy będzie chory. W pokoju zabaw możemy pobawić się z nim piłką lub zagrać w jedną z wielu innych gier, a przy okazji zdobyć monety niezbędne przy zakupach. W sypialni nasz Pou odpocznie i odzyska siły po pełnym wrażeń dniu.

Monety zebrane podczas gier i wykonywania różnych zadań mogą posłużyć do zmiany wyglądu Pou lub udekorowania jego pokojów. Nasz stwór może dostać od nas wąsy, okulary, nowy kolor oczu lub zmienić tapetę w jednym z pokojów. Niektóre z gier w środku gry Pou są całkiem ciekawe, inne raczej nie wciągną Was na długo. Chyba, że naprawdę potrzebujecie zdobyć kilka monet...

Nawigacja

Sterowanie w Pou jest bardzo proste. Odpowiednie przyciski odpowiadające za dane aktywności rozlokowane są wokół postaci sympatycznego stworka. Na górze ekranu znajdziemy nasze punkty oraz ikonki odpowiadające za stan zdrowia, aktywności i głodu Pou. Klikając na strzałki możemy zmieniać pokoje, w których na Pou czekają nowe aktywności. Jeżeli chodzi o wewnętrzne gry, to oczywiście sterujemy Pou za pomocą dotyku.

Wygląd i działanie

Pou ma bardzo prostą grafikę, która niczym się nie wyróżnia. Twórcy gry postawili na prostotę i minimalizm. Pou utrzymana jest w rysunkowej stylistyce. Nie znaczy to jednak, że gra jest niedopracowana. Wręcz przeciwnie, wszystkie elementy grafiki do siebie pasują, a gra działa stabilnie i płynnie.

Opinia

Gra Pou to ciekawa, dosyć urozmaicona gra, ale nie jest ona skierowana do wszystkich. Jeśli szukasz bardziej dynamicznych, rozbudowanych i intensywnych gier poszukaj jej tutaj: gry na iPhone i iPad. Jeśli podoba Ci się koncepcja Tamagotchi - pobierz grę Pou na iPhone i iPad!

Zalety

  • Prosta i czytelna grafika
  • Wiele gier w które można zagrać Pou
  • Opcje zmiany wyglądu Pou

Wady

  • Gra tylko dla cierpliwych!

Reklama

Najczęściej pobierane Gry na iphone

Reklama

Pou

Download

Pou 1.4.77 dla iPhone

Reklama

Opinie użytkowników o Pou

Czy próbowałeś Pou? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla Pou

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

×