Reklama

Pou

Pou dla Android

 • Darmowa
 • In Polski
 • Version: 1.4.77

Wyhoduj własnego stwora

Pou to darmowa gra na Android, w której Twoim zadaniem będzie dbanie o sympatycznego potworka. Trzeba pamiętać by go nakarmić, umyć, posprzątać po nim i zadbać by się za bardzo nie nudził. Mechanizm gry najbardziej przypomina Tamagotchi.

Zajmij się swoim Pou

Wbrew pozorom dbanie o Pou wcale nie jest łatwe. Na szczęscie nie jest też nudne! Do dyspozycji mamy wiele urozmaiceń, dzięki którym gra może nas wciągnąć na dobre. Rozgrywka prowadzona jest w czasie rzeczywistym, a to oznacza, że nie musimy mieć ciągle otwartej aplikacji. Wystarczy raz na jakiś czas wyjąć telefon z kieszeni i sprawdzić jak sobie radzi nasz mały koleżka.

Na co dzień Twój Pou może przebywać w kilku pokojach: kuchni, laboratorium, pokoju zabaw i sypialni. Każde z tych miejsc ma do zaoferowania naszemu podopiecznemu innego rodzaju aktywność. W kuchni można go poczęstować owocami, czy sushi. W laboratorium umyjemy go i wyleczymy gdy będzie chory. W pokoju zabaw możemy pobawić się z nim piłką lub zagrać w jedną z wielu innych gier, a przy okazji zdobyć monety niezbędne przy zakupach. W sypialni nasz Pou odpocznie i odzyska siły po pełnym wrażeń dniu.

Monety zebrane podczas gier i wykonywania różnych zadań mogą posłużyć do zmiany wyglądu Pou lub udekorowania jego pokojów. Nasz stwór może dostać od nas wąsy, okulary, nowy kolor oczu lub zmienić tapetę w jednym z pokojów. Niektóre z gier w środku gry Pou są całkiem ciekawe, inne raczej nie wciągną na długo. Chyba, że naprawdę potrzebujecie zdobyć kilka monet...

Prostota to podstawa

Sterowanie w Pou jest banalnie proste i opiera się na wyborze odpowiednich przycisków, odpowiedzialnych za konkretne czynności. Dodatkowo, w przypadku niektórych mini-gier należy poruszać odpowiednio telefonem, sterując tym samym samym Pou.

Kreskówkowy klimat

Grafika w Pou jest bardzo prosta, wręcz banalna. Nie znaczy to jednak, że gra wygląda źle. Taką konwencję przyjęli twórcy Pou, stawiając na uproszczoną, kreskówkową stylistkę.

Dla kogo ta gra?

Gra Pou to ciekawa, dosyć urozmaicona gra, ale nie jest ona skierowana do wszystkich. Jeśli szukasz dynamicznej, rozbudowanej i intensywnej gry poszukaj jej tutaj: gry na Androida. Jeśli podoba Ci się koncepcja Tamagotchi - pobierz grę Pou na Androida!

Gra: Cliff Dash Drzwi i okna w domku Nowe kolory Pou Hill Drive: więcej monet i tańsze upgrady Świąteczne scenerie Samochody i kwiatki Nowe brody i wąsy Nowe stroje: biedronka i motyl Nowe stroje i sceny z okazji Halloween Pou vs Pou: Water Hop! Szaliki Nowa gra: Sky Hop! Nowa scena: łazienka Nowa gra: Water Hop! Nowa gra: Pool Game!

Zmiany

 • Gra: Cliff Dash Drzwi i okna w domku Nowe kolory Pou Hill Drive: więcej monet i tańsze upgrady Świąteczne scenerie Samochody i kwiatki Nowe brody i wąsy Nowe stroje: biedronka i motyl Nowe stroje i sceny z okazji Halloween Pou vs Pou: Water Hop! Szaliki Nowa gra: Sky Hop! Nowa scena: łazienka Nowa gra: Water Hop! Nowa gra: Pool Game!

Zalety

 • Prosta i czytelna grafika
 • Wiele gier w które można zagrać Pou
 • Opcje zmiany wyglądu Pou

Wady

 • Gra tylko dla cierpliwych!

Reklama

Najczęściej pobierane Gry na android

Reklama

Pou

Download

Pou 1.4.77 dla Android

Reklama

Opinie użytkowników o Pou

 • Anonymous

  według Anonymous

  Pou jest................. .
  niemam I-phona a chce pou kto podpowie jak przekonać rodziców??:)(
  Pros: gra i woguleWięcej

 • Anonymous

  według Anonymous

  jest........extra.
  jest......
  extra, fajna, zabawna....
  Pros: wszystko
  -II-
  Cons: zeby były 2 pou w jeWięcej

 • Anonymous

  według Anonymous

  jest taki sobie..
  jest taki sobie ale czasami moge w go pograć jak mi sie nudzi albo jak nie mam nic do roboty. Pros: rze soWięcej

 • Anonymous

  według Anonymous

  bomba.
  Wspaniala gra ciekawe i niesamowite swietna do zabica czasu .naprawde wspaniale .
  Pros: cala gra
  Cons: szkodaWięcej

Alternatywa dla Pou

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

×